SPA Avangard

SPA AvangardCentrum SPA & Beauty w Aparthotelu Park Avangard w Świnoujściu to miejsce o wspaniałej atmosferze, pełnej harmonii i ciepła, która pozwoli Państwu wypocząć od codziennych stresów i odtworzyć odporność organizmu oraz psychiki.

Naszym gościom oferujemy zróżnicowaną gamę zabiegów na wysokim poziomie, gdzie profesjonalna, dyskretna obsługa gotowa jest zaspokoić wszelkie potrzeby klienta. W ramach wizyty w Centrum SPA & Beauty nasi goście korzystają z dobranego indywidualnie kompleksowego programu zabiegów.

Oferowane pakiety zabiegowe są zróżnicowane, oryginalne i bardzo profesjonalne. To jeden z najważniejszych elementów świadczących o jakości naszego ośrodka. Do tego dodać należy stylowy wystrój, miły zapach, wyciszającą muzykę, blask świec oraz delikatność i opiekuńczość personelu. Cel zabiegów to szeroko rozumiane odprężenie i relaks, poczucie szczęścia, zapewnienie równowagi ciała i umysłu.

Aparthotel Park Avangard

Apartahotel Park AvangardZapraszamy na wakacje i kuracje do wspaniałego kurortu Świnoujście. To wspaniałe miasto z najpiękniejszą w Polsce plażą, imponującym parkiem, cudownie zielonym lasem poprzecinanym trasami rowerowymi i mnóstwem różnych atrakcji.

Nowy, ekskluzywny Aparthotel Park Avangard stanie się waszym wakacyjnym domem. Obiekt ten jest bardzo wysokiej klasy budynkiem zapewniającym cały kompleks hotelowy.

Do dyspozycji Naszych Gości oddajemy:

  • piękne, luksusowe pokoje i apartamenty
  • kryty basen z wypoczywalnią
  • odnowę biologiczną
  • restaurację
  • komfortową windę osobową
  • miejsca postojowe w garażu podziemnym

Aparthotel Park Avangard jest całorocznym obiektem wypoczynkowym. Posiada 45 luksusowo wyposażonych apartamentów. Apartamenty posiadają duże balkony, aneksy kuchenne a część z apartamentów jest klimatyzowana. Gwarantujemy niepowtarzalny klimat, komfort i bezpieczeństwo. Zapewniamy prywatność oraz indywidualny serwis hotelowy.