Linia tropikalna

Odmładzający Mus Solny

W przeciwieństwie do innych złuszczających produktów SPA, Odmładzający Mus z Soli jest holistycznie działającym preparatem, przywracającym skórze zdrowie i energię poprzez silne uwolnienie jonów ujemnych. Ta unikalna formuła napełnia skórę solą morską znaną z naturalnej, wysokiej koncentracji minerałów. Gdy skóra jest otoczona przez zanieczyszczenia ze środowiska, narażona na promienie słoneczne i codzienny stres, jony naładowane dodatnio gromadzą się na jej powierzchni; jednocześnie maleje ilość jonów naładowanych ujemnie. Złuszczanie, wygładzanie i głęboka mineralizacja: Odmładzający Mus z Soli to najbardziej naturalny sposób na przywrócenie skórze zdrowia i blasku. Ten subtelny i aromatyczny peeling delikatnie czyści i pielęgnuje skórę ciała. Podczas dodawania wody produkt przyjemnie się pieni i powoli uwalnia odnawiające jony ujemne dla zachowania idealnej równowagi i zwiększonej absorpcji składników. Zalecany do wszystkich typów skóry. Do stosowania według potrzeby. Klient ma do wyboru peeling o nucie zapachowej papai i ananasa lub mango i marakui.

Peeling: 30 min.

Ucieczka do Tropików

Ten tropikalny produkt do zabiegów owijania ciała przepełniony jest ekstraktami z owoców papai i ananasa oraz wzbogacony naturalnym masłem Crème Fraîche, wapniem, magnezem, monosacharydami, dwusacharydami, wysokim stężeniem witaminy A oraz ekstraktem z owocu granatu. Produkt zawiera także potężne składniki odmładzające, takie jak polipeptydy kolagenu (właściwości wygładzające) oraz polipeptydy elastyny (właściwości ujędrniające), dzięki czemu w delikatny i prosty sposób nakładany jest na całe ciało klienta. Goście doświadczają wspaniałych i zmysłowych wrażeń, podczas gdy są owijani zniewalającymi zapachami wanilii oraz owoców tropikalnych. Po zabiegu skóra jest odżywiona i odmłodzona, a nierówności oraz zmarszczki na ciele zredukowane.

Maska: 35 min.
Pełny zabieg (maska + peeling): 60 min.

Tropikalna Oaza

Łącząc w sobie tropikalne ekstrakty z owoców mango i marakui, produkt ten jest bogaty w kwasy jabłkowy, winny i cytrynowy oraz potas, wapń, glukozę i maltozę, nienasycone kwasy gamma tłuszczowe, kwas linolowy oraz regenerującą witaminę C. Podczas nakładania produktu o kremowo-jogurtowej konsystencji na skórę, pobudza on szybką i dogłębną absorpcję potężnych składników odmładzających. Goście przeniesieni zostają do wspaniałej tropikalnej oazy, gdzie ich zmysły są delikatnie pobudzane. Zabieg zapewnia fenomenalne rezultaty. Skóra jest odmłodzona, odświeżona, gładka, jędrna i w widoczny sposób rozjaśniona.

Maska: 35 min.
Pełny zabieg (maska + peeling): 60 min.